Myjnia samoobsługowa
Witamy Państwa bardzo serdecznie na naszej stronie !
     Nasza firma zajmuje się usługami związanymi z kosmetyką aut.Posiadamy dwie myjnie samoobsługowe w Pruszcz Gdańskim i Chojnicach, oraz serwis autodetailingu i smart repair w Pruszczu Gdańskim.Naszym priorytetem jest uzyskanie jak największej satysfakcji klienta spełniając Jego oczekiwania, a nawet ponad nie wykraczając.

     Myjnie samoobsługowe umożliwiają klientom samodzielne, bardzo szybkie i tanie umycie swojego samochodu. Wyposażone są w cztery stanowiska zadaszone i jedno odkryte pozwalające wjechać wysokim pojazdom.
     Myjnie pracują na najbardziej optymalnych parametrach. Najlepsze środki myjące i woski, odpowiednia temperatura, oraz maksymalnie duże lecz bezpieczne ciśnienie sprawiają że mycie jest bardzo szybkie i skuteczne.

     Serwis autodetailingu i smart repair jest zaawansowaną myjnią ręczną w której świadczymy usługi kosmetyczne z wyjątkową dbałością o każdy szczegół wewnątrz jak i na zewnątrz auta, co nas wyróżnia od zwykłych myjni. Wykonujemy naprawy estetycznych uszkodzeń samochodów.
     Wykorzystanie specjalnych narzędzi, kilkunastu specjalistycznych środków do czyszczenia i pielęgnacji oraz profesjonalne szkolenia umożliwiają usunięcie większości śladów eksploatacji i przywrócić stan auta jak najbardziej bliski fabrycznemu.